Sanalika X
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanalika X

Sanalika Oyuncularının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tanıtım Uzmanı

YazarMesaj
ads9874

Tanıtım Uzmanı Empty
MesajKonu: Tanıtım Uzmanı   Tanıtım Uzmanı Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 3:42 pm

Site Adresi: www.tanitimuzmani.com

Site Kuruluş Tarihi : 2010
Site Hakkında Tanıtım : Domain Satış ve Bilgilendirme Platformu olarak tanıdığımız www.TANITIMUZMANI.com sitesi ilk aşamada misyonuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yurt dışındaki yerli domainleri ihalelere girip, satın alarak yerli son kullanıcılarına cüzi karlarla ulaştırma çabası takdire şayandır. Kaliteli bir domaini 1.000 TL ye alan bir kişi o domain için en az 5.000 TL fiyat istemektedir. Ve bu satışı da son kullanıcılarına aşağı yukarı 3.000 - 5.000 arasında gerçekleştirebilmektedir. Sabrederse... Ancak bu platform %10 %20 kar marjıyla hızlı döngü prensibiyle çalışmaktadır. Domain / Alan adı alınır, 1-2 aya son kullanıcısına ulaştırılır... Belki de sizin de ilginizi çeken bir domain vardır, şiddetle ziyaret etmenizi öneririm. www.TANITIMUZMANI.com

Tanıtım Uzmanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Profesyonel Seo Uzmanı
» Seo uzmanı ve danışmanları
» Renklidolap Tanıtım Yazısı
» Renklidolap Tanıtım Yazısı
» 3Dli Oyunlar Tanıtım Platformu