Sanalika X
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanalika X

Sanalika Oyuncularının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TTNET İnternet Kampanyaları 2013

YazarMesaj
cyrlmz

TTNET İnternet  Kampanyaları 2013 Empty
MesajKonu: TTNET İnternet Kampanyaları 2013   TTNET İnternet  Kampanyaları 2013 Icon_minitimePtsi Nis. 15, 2013 1:19 pm

TTNET`le istediğiniz anda internetiniz olsun, kullandığınız gün kadar ödeyin! Bağlantı ücreti, aylık sabit ücreti ve taahhüdü olmayan sınırsız HAZIRNET 2 TL`ye TTNET`le evinizde. Üstelik isteyene TTNET aboneliği boyunca ücretsiz modem. fiber İnternet her gün ihtiyaç duymayan ama internetsiz de yapamayanlara, kullandığınız gün kadar ödeyeceğiniz internet paketiniz, TTNET `ten Sınırsız internet HAZIRNET. TTNet HazırNet Paket Kampanya 23 Eylül ve 30 Kasım 2011 tarihleri arasında geçerlidir.arkadaşlar bir yanlış anlaşılma var sanırım.bir arkadaşımız gece saat 3 ten gündüz 3 e kadar 12 saatlik kullanım 2 tl diyor.Oysa burda gece 3 ten diğer gün gece 2.59 a kadar diyor yani 24 saatlik kullanım.sabit ücret fela yok.ben yeni geçtim bu tarifeye ama yetkilinin bana anlattığı da bu şekildeydi.bu ay görecez bakalım.faturadan belli olur.

TTNET İnternet Kampanyaları 2013
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TTNET İnternet Kampanyaları 2013