Sanalika X
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanalika X

Sanalika Oyuncularının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Soru Cevap Platformu

YazarMesaj
beyazseo

Soru Cevap Platformu Empty
MesajKonu: Soru Cevap Platformu   Soru Cevap Platformu Icon_minitimePaz Mart 23, 2014 5:01 pm

------------------------
Site: http://www.yanitlar.net
Google Pagerank: 0
Google Indexi: 272
Google Görsel Indexi: 13
Google backlink: 0
Alexa Dünya Sırası: 17.753.763
Alexa Ülke Sırası: 0
Alexa backlink: 2
Yandex Index: 661
Dmoz Kaydı: yok
Domain Yaşı: 1 yıl
Site Lokasyonu: Türkiye

Site Tanıtım :
------------------------
Merhabalar arkadaşlar ,
Sizlere bu tanıtım konumuzda sizlere soru cevap platformumuz tanıtmak
istiyorum. İnternet çağı ile birlikte malumunuz bilgi paylaşım artık eski zamanlara
göre çok büyük bir atış sağladı. biz de bunu biraz daha farklı yapalım dedik ve "bilenler
bilmeyenlere anlatsın" sözünü kullanmaya karar verdik. Nasıl mı? İşte böyle; Diyelim bir
konuda merak ettiğiniz sormak istediğiniz bir Soru var, normaldir hepimiz bildiklerimizden çok bilmiyoruz.
Hemen internet sitemize giriyorsunuz ve bir başlık açarak sorunuzu soruyorsunuz.
Ardından o konu ile ilgili bilgisi olanlar sizden fikirlerini esirgemiyor ve sizlere merak ettiğiniz
konu hakkında bilgi veriyor. Şuan siz bilmiyor rolündesiniz ve öğrendiniz. bir başka rolünüz
de var ki sitemizi ayakta tutan aslında budur ; "cevaplayan" rolü. Siz nasıl sorular soruyorsanız
aynı şekilde sorulan sorularda yardım edebilecekleriniz var ise yardımınızı esirgemiyorsunuz
ve bu şekilde sitemizin çarkını dönderiyorsunuz. Paylaşımlar ve bilgiler bu şekilde birikiyor isteyen
istediği gibi istediği konuda bilgi sahibi oluyor. bunu paylaşımcı bir toplum olarak başarılı bir şekilde
yapmamız da herkese fazlasıyla fayda sağlıyor.
Hemen internet sitemize girerek bu güzel projemizi inceleyebilirsiniz.
İyi forumlar dilerim arkadaşlar.
------------------------

Soru Cevap Platformu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yemek Oyunları Platformu
» Online Öğrenci Platformu
» Oyun Oynama Platformu
» Oyun Tanıtımları Platformu
» Yeni sohbet platformu